Tota vita discendium est mori

To możliwość spełnienia marzeń sprawia, że życie jest takie fascynujące...

Login:
Hasło:
Zarejestruj się!

Moje aktualne wpisy

85. 30 dni do wolności

Dziś był chyba najwspanialszy dzień.
Rano poszłam zwyczajnie do szkoły, poprawić sprawdzian z biologii. Na pierwszej lekcji miałam geografię. Dzień wcześniej przygotowałam prezentację multimedialną, za którą dostałam 6. Na matmie mieliśmy sinusy i cosinusy. Wf – piłka ręczna(miłości mego życia). Lekcja wychowawcza – rozdzielanie ról. Polski – recytacja. Uff... Stres był ogromny, ale dałam radę i dostałam... O luju(tak, tak nabrałam tego okropnego zwyczaju)! Szóstkę! Na informatyce pisaliśmy kartkówkę i śpiewaliśmy piosenkę na koniec roku. Na ostatniej lekcji był niemiecki(kicham na niego). Dostałam piątkę i czwórkę.
Byłam tak zaskoczona tymi wszystkimi ocenami, że zabrakło mi słów.
Dzień Matki, więc kupiłam kochanej mamie kwiaty i rafaello. Bardzo się ucieszyła.

Przygotowania do akademii pożegnalnej idą pełną parą. Mamy już scenariusz do scenki kabaretowej i przygotowaną piosenkę oraz film. Ale przed nami sporo pracy. Jak wszystko pójdzie zgodnie z planem, zatańczymy poloneza.

W przyszłą niedzielą odbędzie się u mnie II Biesiada Rodzinna. Muszę nauczyć się "Lokomotywy" na pamięć. Będę przedstawiać ją razem z dziećmi. Lepiej być nie mogło, słowo daję(wyczujcie ten sarkazm).

Koniec roku jest coraz bliżej. Już tak niedużo zostało, a potem... nowa szkoła...Tagi: 85.
26.05.2015 o godz. 17:03
Komentuj post użytkownika (maksymalnie 1024 znaki)
lostprincess
Tota vita discendium est mori
Skąd: pandémonium
O mnie: #potterhead #perfekcjonistka Chodzę do LO na profil humanistyczny. Przyszłość wiążę ze studiami prawniczymi i pracą w tym zawodzie. Mam 16 lat i bardzo wybujałą wyobraźnię. Widzę to, czego nie potrafią dostrzec inni ludzie. Jestem nieśmiertelną fanką starego, dobrego rocka, bluesa i metalu.
statystyki
sekcja użytkownika
Does anybody love me? GRY