Tota vita discendium est mori

To możliwość spełnienia marzeń sprawia, że życie jest takie fascynujące...

Login:
Hasło:
Zarejestruj się!

Moje aktualne wpisy

84. 33 dni do wolności

Niedawno, całkiem przez przypadek natrafiłam na bloga "Gdzie wydać?". Chodzi o książkę, rzecz jasna.
Umieszczone tam były krótkie wywiady z różnymi, polskimi wydawnictwami. Do głowy wpadł mi pewien pomysł. Być może głupi, albo i nie. Pomyślałam sobie: "Dlaczego by nie spróbować? A nuż mi się uda". Postanowiłam, że na wakacjach wezmę się ostro do pracy i napiszę powieść. Następnie wyślę drogą e-mailową do wydawnictwa, a potem... Cóż... Jeśli im się spodoba, to istnieje szansa, że przyjmą moją książkę. Ale w przypadku odrzucenia propozycji, nie mam zamiaru się załamywać. Nie robię sobie żadnych nadziei, nie liczę na cud. Po prostu chcę spróbować. Nie uda mi się, trudno, idę dalej, krocząc drogą do idealizmu, dopracowując swoją historię i będę próbować po raz kolejny. Będę walczyć o to, żeby mi się udało. Powoli wkraczam w ten okres, kiedy zaczynam wierzyć w siebie, mówiąc, że dam radę, jestem silna, potrafię. Bo stać mnie na to!

Przez Ciebie straciłam coś cennego. Ale odnalazłam to na drodze do szczęścia.

Nie jestem idealna i nigdy nie będę. Nie uda mi się zrobić wszystkiego perfekcyjnie. Mam dopiero 16 lat i całe życie przed sobą. WIERZĘ W SIEBIE!


Tagi: 84.
23.05.2015 o godz. 14:17
Komentuj post użytkownika (maksymalnie 1024 znaki)

lostprincess
23.05.2015, 20:57
lostprincess napisał(a):
gdzie-wydac.blogspot.com

ciekawska
23.05.2015, 19:16
ciekawska napisał(a):
czy mogłabys podac strone z tymi wydawnictwami? :)
lostprincess
Tota vita discendium est mori
Skąd: pandémonium
O mnie: #potterhead #perfekcjonistka Chodzę do LO na profil humanistyczny. Przyszłość wiążę ze studiami prawniczymi i pracą w tym zawodzie. Mam 16 lat i bardzo wybujałą wyobraźnię. Widzę to, czego nie potrafią dostrzec inni ludzie. Jestem nieśmiertelną fanką starego, dobrego rocka, bluesa i metalu.
statystyki
sekcja użytkownika
Does anybody love me? GRY