Tota vita discendium est mori

To możliwość spełnienia marzeń sprawia, że życie jest takie fascynujące...

Login:
Hasło:
Zarejestruj się!

Moje aktualne wpisy

83. 43 dni do wolności

Jeszcze tylko 43 dni i pewien rozdział zostanie zamknięty. Rozpocznę wakacje, a po nich... Nowa szkoła, nowe twarze, nauczyciele... Wszystko będę budować od początku, wyrabiać opinię na swój temat... Stanę się samodzielna i niezależna, wyprowadzę się z domu...
To wszystko wydaje się takie nieprawdopodobne. Nim się obejrzałam, minęły trzy lata i pora odejść. Zostawić przyjaciół, zawrzeć nowe znajomości. Czasami chce mi się płakać, innym razem jestem szczęśliwa.
Już się boję. Dam radę. Jestem silna. Podniosłam się z największych dołków, to teraz także dam radę.
W ciągu tych cholernych trzech lat tak wiele się zmieniło. Najpierw poznałam Marcina. To było w czasie, gdy wkraczałam w nastoletnie życie, a pozbywałam się tej dziecięcości. Potem był Rafał, który pomógł mi wyzwolić się z sideł tego niefortunnego... zauroczenia... Ale nadszedł i koniec tego związku. Rozpadł się dość szybko. Chodziliśmy tylko kilka miesięcy.
Teraz jestem szczęśliwą singielką. I mam nadzieję, że ten stan będzie trwał jak najdłużej. Nie jestem gotowa na nowego chłopaka.

Dziś dostałam czwórkę z matmy z twierdzenia Talesa i jestem z siebie cholernie dumna. Oby tak dalej ;3 Z pewnością wyjdzie mi dobry na koniec. A o to przecież mi chodziło.

Wreszcie zabrałam się za "Wiedźmina". Gorąco polecam. Cudowna seria <3 I kocham Sapkowskiego. Mistrz wśród mistrzów.Tagi: 83.
13.05.2015 o godz. 16:40
Komentuj post użytkownika (maksymalnie 1024 znaki)
lostprincess
Tota vita discendium est mori
Skąd: pandémonium
O mnie: #potterhead #perfekcjonistka Chodzę do LO na profil humanistyczny. Przyszłość wiążę ze studiami prawniczymi i pracą w tym zawodzie. Mam 16 lat i bardzo wybujałą wyobraźnię. Widzę to, czego nie potrafią dostrzec inni ludzie. Jestem nieśmiertelną fanką starego, dobrego rocka, bluesa i metalu.
statystyki
sekcja użytkownika
Does anybody love me? GRY